Intersnack Slovensko, a.s.

Kariéra

Staňte sa súčasťou i budúcnosťou spoločnosti Intersnack

Pripojte sa k nám

Výrobky spoločnosti Intersnack sa stali neoddeliteľnou súčasťou večierkov, osláv i spolutvorcami radostných rodinných okamihov. Sme veľmi hrdí na vybudovanú pozíciu popredného výrobcu slaných snackov na Slovensku, za ktorou stojí nielen priebežný vývoj produktových noviniek, ale predovšetkým starostlivá a dlhodobá práca všetkých našich zamestnancov jednotlivých oddelení. Mimoriadne silný tímový duch im umožňuje nielen prevziať zodpovednosť za vykonanú prácu či spolupracovať na dosiahnutí hodnotných výsledkov, ale aj podporovať kolegov v ďalšom profesijnom rozvoji.

Pokiaľ chcete pracovať pre dynamickú spoločnosť z oblasti potravinárskeho priemyslu a aj vy sa chcete stať členom nášho úspešného tímu, nájdete u nás množstvo najrôznejších príležitostí.

Pracovné príležitosti

Na akúkoľvek pozíciu nastúpite, sľubujeme vám, že sa stanete súčasťou otvoreného, rozmanitého a zodpovedného tímu profesionálov.

Pozície vo výrobe a logistike

Základné stavebné kamene našej činnosti tvoria bezpochyby oddelenia výroby a logistiky. Zatiaľ čo vďaka vedomostiam pracovníkov z oblasti výroby dlhodobo vytvárame pre spotrebiteľov produkty najvyššej kvality, sú to práve zamestnanci logistického oddelenia, ktorí zaisťujú plynulosť samotného výrobného procesu, ako aj optimálne zásobovanie slovenských obchodov. Pevné zázemie i dobre odvedená práca oboch oddelení nám umožňuje rozvíjať oblasti pôsobenia a plánovať aktivity dlhodobo dopredu.

Kancelárske pozície

Pozície v oblasti manažmentu, marketingu či predaja naopak ponúkajú uplatnenie pre všetkých, ktorí chcú využiť svoj kreatívny potenciál a určovať budúci smer vývoja spoločnosti Intersnack. Stanete sa súčasťou tímu, ktorý vždy ocení vaše nápady, názory a individualitu. Súčasne vám kolegovia pomôžu rozvíjať spektrum zručností a stanú sa oporou v náročných pracovných okamihoch. Silné národné aj nadnárodné vzťahy rozvinú vašu kariéru a profesionalitu.

Technické pozície

Budúcnosť výroby slaných snackov spočíva aj v rukách technických pracovníkov a odborníkov. Ich inovatívny prístup pri nastavovaní výrobných procesov a výbere, inštalácii i údržbe všetkých zariadení, umožňuje spoločnosti Intersnack vytvárať produkty vysokej kvality zodpovedným a udržateľným spôsobom. V prípade, že je technické myslenie vašou silnou stránkou, predstavujú práve tieto pozície správnu voľbu i pre vás.