Intersnack Slovensko, a.s.

Naše značky

Od medzinárodných značiek k lokálnym jednotkám

V našom portfóliu si môžu spotrebitelia vybrať širokú škálu vynikajúcich slaných snackov od medzinárodne uznávaných značiek ako Chio, POM-BÄR či Nutline, ako aj obľúbené lokálne produkty.

Explore our Intersnack brands

Dnes už tradičná značka Slovakia bola založená v roku 1994 a od samých počiatkov vyrába produkty z ingrediencií najvyššej kvality, ktoré si môžu slovenskí spotrebitelia vychutnať pri akejkoľvek dennej, rodinnej či spoločenskej udalosti.

Vedúcu pozíciu na slovenskom trhu si Slovakia drží už od svojho vzniku a lahodná chrumkavá chuť jej zemiačikov, pečiva, špecialít i orieškov nikdy nesklame. Jej bohaté portfólio nadchne nielen zástancov tradičných slaných snackov, ale aj vyznávačov zdravého životného štýlu.

Ani do budúcna nie sú plány značky Slovakia malé a spotrebitelia sa môžu tešiť na zaujímavé novinky aj množstvo chuťových zážitkov.

www.slovakiachips.sk

Legendárne Chio chipsy začala v roku 1962 vyrábať rodina von Opel z Nemecka. Názov vznikol spojením prvých písmen mien rodinných príslušníkov – Carla, Heinza a Irmgarda von Opel. Dnes je značka Chio symbolom dobrej zábavy.

Chio si v priebehu rokov získalo veľkú obľubu. Je druhou najväčšou značkou Intersnacku a jeho výrobky sa predávajú vo viac ako 15 krajinách Európy.

Milovníci týchto snackov si môžu okrem klasických chipsov vybrať zo širokého radu výrobkov, ktorý zahŕňa Tortillas chipsy, Chio špeciality, pečené snacky, popcorn alebo oriešky s príchuťou.

www.chiochips.sk

Značka POM-BÄR prináša ľahký, chrumkavý snack s jemnou chuťou určený pre celú rodinu. Je vyrobený z výberových zemiakov a pripravovaný na najkvalitnejšom slnečnicovom oleji, bez pridaných farbív, chuťových aróm a konzervačných látok. Medvedíky POM-BÄR sa vďaka jemnej konzistencii doslova rozplývajú na jazyku a spotrebitelia všetkých vekových kategórií si ich môžu vychutnať v niekoľkých obľúbených príchutiach.

Značka POM-BÄR robí spotrebiteľom radosť už od roku 1987, odkedy sa rýchlo zaradila medzi najobľúbenejšie rodinné snacky. Dnes si ju môžu zákazníci vychutnať v takmer 30 krajinách Európy, a to vždy s dôrazom na lokálne obľúbené príchute.  

www.pombar.sk

Značka Nutline bola založená v roku 1996 v Rumunsku, kde prvýkrát uviedla na trh balené slnečnicové semienka. Odvtedy sa jej portfólio výrazne rozšírilo a spotrebitelia môžu ochutnať širokú škálu ďalších druhov semienok či orechov. Okrem tých tradičných ponúka aj ušľachtilé orechy pochádzajúce zo všetkých krajín strednej a východnej Európy. Jej dominantné postavenie na trhu umožňuje spotrebiteľom skúsiť rozmanité plody prémiovej kvality.

Značka Nutline je tu vždy pre všetkých, ktorí si chcú dopriať drobné potešenie v spoločnosti priateľov a rodiny.

nutline.sk