Špička v inovácii slaných snackov

Spoločnosť Intersnack Slovensko ponúka pestrú škálu slaných snackov už od roku 1994. Medzi jej výrobky patria zemiakové lupienky a  rôzne snacky, slané pečivo a oriešky. V jej portfóliu sú napr. značky Chio, POM-BÄR a SLOVAKIA.

Naša materská spoločnosť Intersnack Group so sídlom v Düsseldorfe je popredným výrobcom slaných snackov - po celej Európe má 16 dcérskych spoločností, 26 výrobných závodov a 6000 zamestnancov. Intersnack kladie dôraz na najvyššie štandardy kvality - od použitých surovín až po výsledný výrobok v atraktívnom obale. Výrobky spoločnosti Intersnack sa predávajú vo viac ako 70 krajinách.

Sme si vedomí svojej zodpovednosti voči životnému prostrediu aj voči spoločnosti a táto zodpovednosť je stredobodom všetkého nášho konania. Preto bez prestania apelujeme na svoje podniky, kolegov i partnerov, aby dodržiavali najvyššie možné štandardy, a to ako na medzinárodnej aj regionálnej a miestnej úrovni. Aby sme splnili svoje záväzky v oblasti životného prostredia a spoločnosti, vytýčili sme si niekoľko ambicióznych cieľov v kľúčových oblastiach, ako je pestovanie surovín, výroba a preprava.

Viac informácií nájdete v sekcii " naša zodpovednosť ".