Naše značky

  • Naše značky sú zárukou najvyššej kvality a pôžitku zo slaných snackov.


    Vyberte si zo širokého portfólia našich značiek SLOVAKIA, POM-BÄR a Chio.    Kliknutím na logo sa dozviete viac.

SLOVAKIA - To je láska k poctivej a tradičnej chuti. Je vždy s vami, keď si vychutnávate chvíle s ľuďmi, ktorých máte radi. Starostlivo vyberáme tie najlepšie suroviny a meníme ich na chrumkavú radosť.

SLOVAKIA je tradičná značka slaných pohcutín, ktorú Intersnack Slovensko a.s. predáva na slovenskom trhu od roku 1994. Zahŕňa široké portfólio chipsov, slaných orieškov, tyčiniek a ďalšieho slaného pečiva.

 SLOVAKIA  je najznámejšou značkou slaných pochutín najmä v kategórii chipsov. Jej obľúbenosť a kvalitu potvrdzujú každodenne spotrebitelia. 

Populárne chipsy Chio boli prvýkrát vyrobené v roku 1962 rodinou von Opel, dnes sa predávajú už v 30 krajinách sveta. Názov Chio vznikol spojením prvých písmen členov rodiny: Carlo, Heinz a Irmgard von Opel.

Dnes si môžu priaznivci charakteristickej korenistej chuti vybrať zo širokého radu výrobkov, ktorý zahŕňa Tortilla chipsy, Chio špeciality, zemiakové Party sticks a v neposlednom rade chipsy s intenzívnou chuťou.

Jedinečné, v puse sa rozpúšťajúce, skrátka chutné. To sú medvedíky POM-BÄR - zemiaková pochúťka pre malých i veľkých v mnohých príchutiach. Všetky výrobky POM-BÄR sú jemne dochutené, vhodné pre vegetariánov i alergikov a neobsahujú lepok ani žiadne umelé dochucovadlá či farbivá. Sú dostupné v príchutiach Original, Kečup a Syr.