Naše značky

  • Naše značky sú zárukou najvyššej kvality a pôžitku zo slaných snackov.


    Vyberte si zo širokého portfólia našich značiek SLOVAKIA, POM-BÄR a Chio.    Kliknutím na logo sa dozviete viac.

SLOVAKIA je tradičná značka slaných snackov, ktorú Intersnack Slovensko a.s. predáva na slovenskom trhu od roku 1994. Zahŕňa široké portfólio chipsov, slaných orieškov, tyčiniek a ďalšieho slaného pečiva.

SLOVAKIA  je najznámejšou značkou slaných snackov najmä v kategórii chipsov. Jej obľúbenosť a kvalitu potvrdzujú každodenne spotrebitelia a je vyjadrená aj oceneniami ako napríklad QUDAL 2014 či zaradením medzi SUPERBRANDS Slovakia 2014.

Viac na www.slovakiachips.sk                                           

        

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

Populárne chipsy Chio boli prvýkrát vyrobené v roku 1962 rodinou von Opel, dnes sa predávajú už v 30 krajinách sveta.

Názov Chio vznikol spojením prvých písmen členov rodiny: Carlo, Heinz a Irmgard von Opel.

Dnes si môžu priaznivci chuti a kvality Chio vybrať zo širokej rady výrobkov, ktorá zahŕňa chipsy, špeciality, slané pečivo, orechy či tradičný popcorn.

 

Značka POM-BÄR je vyvinutá špeciálne pre deti. Ponúka ľahký, chrumkavý snack s jemnou chuťou, ktorému vaše dieťa neodolá. POM-BÄR je vyrobený z vybraných zemiakov a je pripravovaný na najkvalitnejšom slnečnicovom oleji, bez pridaných farbív, chuťových aróm a konzervačných látok.

Medvedíky POM-BÄR sa vďaka svojej jemnej konzistencii rozpúšťajú na jazyku a vychutnať si ich môžete v niekoľkých najobľúbenejších príchutiach.

Značka POM-BÄR existuje už od roku 1987, od tej doby sa POM-BÄR rýchlo stal jedným z najobľúbenejších snackov pre celú rodinu. Dnes si ho môžete vychutnať v takmer 30 krajinách po celej Európe, vždy ale s dôrazom na miestne najobľúbenejšie príchute.