Suroviny

Kombinácia vynikajúcej chuti a najvyššej kvality je nastaveným merítkom pre všetky naše produkty. Najlepšiu kvalitu preto vyžadujeme aj u surovín, ingrediencií a korení. Na tejto stránke nájdete aktuálne portfólio našich produktov. Pre viac informácií o jednotlivých produktoch kliknite na obrázky.

Chipsy

Pri výrobe našich chipsov používame starostlivo vybrané odrody kvalitných zemiakov . Ich kvalita je vo výrobe starostlivo kontrolovaná. Počas procesu výroby sa každý zemiak starostlivo umyje, jemne ošúpe a kontroluje sa, či spĺňa naše prísne kvalitatívne nároky.


Chipsy sú pripravované s použitím kvalitného slnečnicového oleja a neobsahujú žiadne pridané umelé farbivá ani konzervačné látky. Vyrábame ich z tých najkvalitnejších surovín a koreníme obľúbenými príchuťami tak, aby uspokojili chuťové nároky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov.

Chipsy vyrábame v niekoľkých rôznych rezoch - môžu byť tenké, hrubšie, vrúbkované, alebo hladké.

Špeciality

Vyrábame tiež širokú škálu slaných špecialít z ingrediencií ako zemiaky, pšenica, kukurica, múka a ďalšie obilniny.

 

 

Pri výrobe našich chutných snackov využívame radu sofistikovaných metód a môžeme vám tak ponúknuť slané špeciality rôznych tvarov a chutí.

Orechy

Orechy boli dôležitou zložkou potravy človeka už od pradávna. Sú známe najmä ako zdroj dôležitých minerálov a vitamínov a odborníci na výživu sa zhodujú, že vďaka nízkemu obsahu nasýtených tukov môžu prispieť k zdravému stravovaniu.

Po celom svete vyberáme tie najkvalitnejšie orechy.Niektoré neupravujeme takmer vôbec, niektoré pražíme, niektoré ochucujeme alebo obaľujeme v cestíčku.

To najdôležitejšie však je, že všetky z nich chutia výborne.

Pečivo

Väčšina slaného pečiva, ako sú napríklad tyčinky, obsahuje vďaka ich spôsobu pečenia málo tuku.

Cesto všetkých našich produktov je vyrobené z prvotriednej múky, spracované do rôznych tvarov a potom upečené.

Aby sme dosiahli naozaj výbornú chuť, pred upečením (alebo po ňom) ešte niektoré druhy cesta ochutíme, prípadne posypeme soľou alebo sezamovými semienkami.